LoveCooking!LoveCooking!
Ślub - inne-LoveCooking!
Opis
ORYGINALNY prezent dla miłośników gotowania! W pełni osobisty zeszyt do przepisów i dwa magnesy. - zeszyt formatu B5 (17,6x25cm) 60 stron. Okładka sztywna, zabezpieczona przed uszkodzeniem - magnesy średnicy 58mm, wydruk grafiki na wysokiej jakości papierze foto, zabezpieczony folią. JAK ZAMÓWIĆ: Po zakupieniu zeszytu wyślij do mnie wiadomość ze strony Pakamera, w której załączysz: 1. Wybór K-koloru np. K7; F-fryzury, np.F8 (z zamieszczonych na szablonie) 2. Zdjęcie osoby, dla której ma być wykonany zestaw 3. Tekst tytułu (max.14 znaków), tekst podtytułu (max.35 znaków) POSTAW NA POMYSŁOWY PREZENT!;)

Nr przedmiotu : 813017
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

LoveCooking!

ewuwka

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu