Drzewo do wpisów gości - Wesele, urodziny  50x70Drzewo do wpisów gości - Wesele, urodziny  50x70Drzewo do wpisów gości - Wesele, urodziny  50x70Drzewo do wpisów gości - Wesele, urodziny  50x70
Ślub - inne-Drzewo do wpisów gości - Wesele, urodziny  50x70
Opis
Jest to unikalny, spersonalizowany obraz na którym goście zostawiają swój podpis. Ilość listków od 70 do 220szt. (podaj pełną liczbę) Dostaniesz także kartę instrukcyjną. Plakat wydrukowany jest na bardzo dobrej jakości papierze o gramaturze 190g.
Wymiary plakatu: 50x70 cm.
Po zakupie prosimy o podanie imion pary młodej, daty ślubu, 3 kolorów dla listków, kolor dla ptaków (mogą być oba tego samego koloru lub dwa różne) oraz koloru dla znaku "&"., nr czcionki.


Nr przedmiotu : 2690254
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Drzewo do wpisów gości - Wesele, urodziny 50x70

Pankmat

67,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu