80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm
Ślub - dodatki-80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm
Opis
Przypinki ślubne dla gości, 80 szt. w rozmiarze 56 mm.
Zamówcie przypinki ślubne z Waszym wizerunkiem!
Jak zamówić personalizowane przypinki?
KROK 1
Wybierzcie strój i dodatki dla postaci Panny i Pana Młodego. Możecie wybierać ze wszystkich, dostępnych w katalogu, a jeśli czegoś Wam zabraknie, możemy to dodatkowo zaprojektować.
KROK 2
Stwórzcie dla nas listę - opisując, punkt po punkcie wszystkie “elementy składowe” Panny Młodej i Pan Młodego (z pomocą nr oraz nazw) i prześlijcie ją nam.
KROK 3
Wykonamy dla Was projekt i prześlemy wizualizację ślubnej przypinki do Waszej akceptacji. Przed ostateczną akceptacją możemy nanieść jeszcze drobne poprawki.
Jeśli interesuje Was inna ilość lub rozmiar przypinek ślubnych, skontaktujcie się z nami przez formularz "Kontakt z projektantem".

Kolory mogą nieznacznie odbiegać od tych widzianych na monitorze.
Na zdjęciach możecie zobaczyć nasze przykładowe realizacje oraz Katalog Elementów.


Nr przedmiotu : 1309910
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

80 szt. przypinki ślubne Młoda Para 56 mm

inkipinki

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu