Szkatułka na ząbki mleczne dla dziewczynki
pokój dziecka - różne-Szkatułka na ząbki mleczne dla dziewczynki
Opis
Pudełko na ząbki mleczne dla dziewczynki w kolorze jasnoniebieskim.
Drewniane pudełeczko "moje mleczaki" o wymiarach około 7x6x4cm, ręcznie malowane, z odręcznie wypisaną dedykacją imienną.
Po zakupieniu pudełeczka bardzo proszę o przesłanie tekstu dedykacji, np: "mleczaki Joasi", "ząbki mleczne Weroniki", "Mleczaki Szymonka"... Przykładowa dedykacja na zdjęciu powyżej.

Pudełeczka malowane są ręcznie trwałymi farbami akrylowymi oraz zabezpieczone nietoksycznym, atestowanym lakierem wodnym. Napis wykonany odręcznie niezmywalnym flamastrem.

I jeszcze jedna ważna informacja, pudełeczko ze względu na swoją budowę nie jest malowane w środku, pozostaje naturalne.

Jeśli wśród wzorów nie znalazłeś odpowiedniego koloru, czy wyglądu buziaka napisz proszę, istnieje możliwość realizacji zamówienia na pudełeczko według Twojego pomysłu.


Nr przedmiotu : 2429176
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-7 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Szkatułka na ząbki mleczne dla dziewczynki

ajlla

32,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu