Podwieszany sprzęt gimnastyczny - trapezPodwieszany sprzęt gimnastyczny - trapezPodwieszany sprzęt gimnastyczny - trapezPodwieszany sprzęt gimnastyczny - trapezPodwieszany sprzęt gimnastyczny - trapezPodwieszany sprzęt gimnastyczny - trapezPodwieszany sprzęt gimnastyczny - trapez
pokój dziecka - różne-Podwieszany sprzęt gimnastyczny - trapez
Opis
Podwieszany sprzęt gimnastyczny - trapez 65 cm z rączkami - Oloka- Gruppe

Sprzęt opracowany we współpracy ze znanym terapeutą Panem Pawłem Zawitkowskim, wszystkie zalety platformy zostały opisane w książce "Mamo Tato Co Ty na To 2?" I nauka i draka :) czyli jak zadbać o zdrowie przedszkolaka i uczniaka.
Sprzęt wykorzystywany w profesjonalnych gabinetach fizjoterapii, pomagający już najmłodszym dzieciom w gimnastyce i rozwijaniu zdolności ruchowych.
Stosowany jest podczas szerokiej gamy ćwiczeń, z jakimi mamy do czynienia podczas zabaw i zajęć terapii integracji sensorycznej. Przyrządy z tej grupy służą głównie do stymulacji układu przedsionkowego poprawia koordynację ruchowo-wzrokową, wspomagają mechanizmy posturalne, kształtują obustronną koordynację, orientację w przestrzeni. Można wykorzystać je do planowania ruchu czy rozwijania stabilności proksymalnej. Dostarczają nowych wrażeń ruchowych związanych z pozycją przy ćwiczeniach. Umożliwia ćwiczenia w kilku pozycjach.
Zestaw pozwala na ćwiczenia z młodszymi dziećmi, wystarczy dostosować wysokość zawieszenia do wzrostu i możliwości dziecka.

SZCZEGÓŁY:
Drewno bukowe, długość 65cm, Liny czarne z certyfikatem udźwigu do 2 ton
W komplecie zestaw mocujący ( hak wg. danych producenta przeznaczony jest do dużych obciążeń budowlanych, nie jesteśmy producentem haków i nie ponosimy odpowiedzialności za jego stan techniczny podczas użytkownika)
Zaprojektowany i wyprodukowany w POLSCE, Wiek +36 miesięcy


Nr przedmiotu : 2647270
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Podwieszany sprzęt gimnastyczny - trapez

OlokaGruppe

150,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Darmowa dostawa!
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu