Miarka wzrostu / JungleMiarka wzrostu / JungleMiarka wzrostu / Jungle
pokój dziecka - różne-Miarka wzrostu / Jungle
Opis
Mierzyć można daleko albo blisko, wysoko albo nisko. Mierzyć można do celu lub bez celu można też mierzyć zaledwie 98 centymetrów…wzrostu. Warto te wszystkie wzrosty uwieczniać nie tylko na wielokrotnie malowanej farbą olejną framudze drzwi pokojowych, ale również na specjalnie przeznaczonej do tego bawełnianej miarce wzrostu. Miarkę zaprojektowałam tak, aby była ona integralną częścią pokoju dziecięcego, czyli żeby była po prostu ładna. Dopóki Delikwent / ka nie przekroczy stu czterdziestu centymetrów wzrostu miarka będzie miarką, dekoracją, czy po prostu zapchajdziurą, później stanie się pamiątką na całe życie, głęboko schowaną w czeluściach szwedzkiej produkcji szafy, w jednym kartonie ze świecą komunijną. Warto mieć zatem taki sentymentalny skrawek bawełny. Wzrost oznaczać można pisakiem lub długopisem, ołówkiem – czymkolwiek co będzie pod ręką. Miarka została wydrukowana na Gabardynie, 270g, w Polsce. Wymiary – 112x22cm + sznurek i uroczy pompon. Wzór zaprojektowałam sama, wieczorną porą, po Wieczorynce, w Poznaniu.

Nr przedmiotu : 2108982
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Miarka wzrostu / Jungle

manufakturaladnie

140,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu