Banner urodzinowy - rozmiar M!
pokój dziecka - różne-Banner urodzinowy - rozmiar M!
Opis
Banner urodzinowy wykonany z papieru. Treść napisu, kolorystyka i czcionka są przykładowe. Drukowany po jednej stronie - strona druga biała. Rozmiar chorągiewek M tj. ok. 10,5 cm na 15 cm. Oferta dotyczy napisu do 16 chorągiewek + sznurek lub tasiemka. Długość napisu na wizualizacji: rząd górny (7 chorągiewek) ok. 70 cm + sznurek, rząd dolny (6 chorągiewek) ok. 60 cm. Napis 13 chorągiewek ma szerokość ok. 130 cm (+/- 5 cm) + sznurek. Istnieje możliwość zamówienia napisów w rozmiarach S i L. Na ścianę polecamy napisy w rozmiarze L. Napisy M dobrze sprawdzają się w tle stołu/bufetu lub w mniejszych pomieszczeniach. Treść napisu, kolorystyka i czcionka mogą być dowolne. UWAGA - TERMIN REALIZACJI DO 10 DNI ROBOCZYCH!

Nr przedmiotu : 1241149
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-10 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Banner urodzinowy - rozmiar M!

SoCute

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu