3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,
pokój dziecka - meble-3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,
Opis
Kitchen Helper – pomocnik kuchenny to mebel ułatwiający dzieciom bezpieczne pomaganie w kuchni.

Nasz mebel posiada regulowaną wysokość podestu na którym stoją dzieci dzięki czemu podest będzie rósł razem z dziećmi i doskonale sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku.

Kitchen Helper ułatwia spędzenie czasu w kuchni z najmłodszymi. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie czasu z dzieckiem niż włączenie go do wspólnej zabawy w kuchni. Kiteche helper umożliwia dziecku obserwowanie, uraz ułatwia pomaganie przy wspólnym przygotowywaniu posiłków.

MONTAŻ:

Montaż jest bardzo prosty. Nie wymaga użycia żadnych śrub ani kleju. Montaż odbywa się poprzez nałożenie na siebie odpowiednich elementów jak puzzli. Dzięki czemu złożenie oraz rozłożenie wieży jest szybkie i łatwe.

WYMIARY:

- wysokość 80cm

- wielkość podestu na którym stoi dziecko 45x40 cm.

Podest na którym stoi dziecko jest regulowany i można zamocować go na trzech wysokościach: 35, 42, 49 cm.

Podest wykonany jest z naturalnej sklejki drewnianej zabezpieczonej bezbarwnym olejem bezpiecznym dla dzieci oraz dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Dzięki bezbarwnemu olejowi podest zachowuje naturalny kolor drewna.Nasz pomocnik kuchenny można łatwo przekształcić w teatrzyk dla lalek lub sklepik dla dzieci.

Poprzez odłączenie jednaj porzeczki oraz zawieszenie kolorowych zasłon przeniesiemy się w świat baśni.

Zabawa w teatrzyk pomaga rozwijać wyobraźnię i kreatywność dzieci. Dzieci mogą bawić się zabaw

Nr przedmiotu : 2350949
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

3w1 Kitchen helper, teatrzyk, pomocnik kuchenny,

MEAMs KIDs

460,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu