CzarnoBiałeCzarnoBiałeCzarnoBiałeCzarnoBiałeCzarnoBiałeCzarnoBiałeCzarnoBiałe
pokój dziecka - karuzele i girlandy-CzarnoBiałe
Opis
Opis produktu
Dekoracje mogą pełnić funkcję nie tylko estetyczną, ale także rozwijającą. „CzarnoBiałe” wspomagają koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, jednocześnie stymulując zmysły dziecka. Znajomy obiekt umieszczony w pobliżu łóżeczka zapewnia również poczucie komfortu, tak potrzebnego tuż po przebudzeniu.
Zawieszka może towarzyszyć dziecku już w pierwszym miesiącu jego życia, kiedy zaczyna poznawać wzrokiem otaczający je świat.

Zawartość
6 elementów drewnianych w kształcie ptaków (dudek, sójka szara, orzechówka, czajka, czubatka, raniuszek), przywieszone do elementu w kształcie trójkąta.
Wymiary dekoracji: wysokość - około 70cm.

Wykonanie i materiały
Wszystkie elementy wykonane są ze sklejki dębowej, ręcznie malowane emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowane olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Nr przedmiotu : 2268591
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

CzarnoBiałe

Projekt Dzioopla

210,00 PLN
Ulubione
Płacę później
Inne przedmioty od projektanta Projekt Dzioopla
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu