Ryby - plakat
plakaty-Ryby - plakat
Opis
Papiery pantery to oryginalne grafiki wybrane z bogatej kolekcji Biblioteki Narodowej. Każda z nich skrywa ciekawą historię.

Każdy tom „Historyi naturalnej” Pawła Eustachego Leśniewskiego kończył się kolorowymi tablicami przedstawiających różne gatunki zwierząt lub roślin. Na karcie ilustrującej rozdział o rybach pojawiają się: 1) napłuń lira (obecnie kurek jeżyk); 2) głowacz pospolity (białopłetwy); 3) koluszczka ciernik (nazywana również ciernikiem lub kolką); 4) makrela pospolita (czyli atlantycka); 5) włócznik mieczowaty (zwany też miecznikiem lub rybą-mieczem); 6) złotołusk delfin (dziś znany pod nazwą koryfena lub złota makrela).

Plakat jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym o gramaturze 200 g. Wyślemy go do Ciebie w solidnej, tekturowej kopercie wraz z pocztówką – miniaturową wersją plakatu, na odwrocie której znajdziesz ciekawostki dotyczące wybranej grafiki.

Plakat wysyłany jest bez ramy i dodatkowych akcesoriów.

W zależności od indywidualnych ustawień Twojego monitora, kolory grafiki mogą się nieznacznie różnić.

Jeżeli interesują Cię inne rozmiary wydruków – napisz do nas! Z przyjemnością spełnimy Twoje życzenia.

Nr przedmiotu : 2490947
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-5 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Ryby - plakat

papiery pantery

35,00 PLN
ROZMIAR
  • A3 45,00 PLN

  • A4 35,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu