Plakat WIĘCEJ... #2

beleco

39,00 PLN
KUP
Obserwuj
11
Opis
Czy celebrując minimalizm można łaknąć czegokolwiek w większych ilościach? Minimalizm idealny - mieć mniej, czuć więcej. Tekst naniesiony na plakacie: WIĘCEJ - czułości, słońca na ramionach, wspólnych śniadań, długich spacerów, bliskości, patrzenia w oczy, uważności, głośnej muzyki, zachwytu codziennością, inspirujących spotkań, ładnych myśli, troski o siebie, spokojnego oddechu. WYMIARY PLAKATU: A3 - 297x420mm. Sprzedawany jest sam plakat, bez ramy. Z uwagi na wysoką sztywność papieru plakat doskonale sprawdzi się w wersji saute, bez ramy. WYKORZYSTANE MATERIAŁY: Wysokiej jakości satynowy papier z włóknami eukaliptusa w strukturze, o gramaturze 250g. Papier posiada certyfikat FSC, dający gwarancję, iż został zaczerpnięty z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających wysokie standardy. METODA PRODUKCJI: Cyfrowy wydruk jednostronny według autorskiego projektu. Istnieje możliwość wykonania plakatu w innym wymiarze. Jeśli zależy Ci na szybszej realizacji zamówenia, niż podana w opisie - napisz proszę wiadomość.

Nr przedmiotu : 1300319
Kategoria : plakaty
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Plakat WIĘCEJ... #2
plakaty-Plakat WIĘCEJ... #2
Inne przedmioty od projektanta beleco
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek