plakaty-Plakat Indie, Kerala
Opis
Rybacy na backwaters. Czarno białe zdjęcie z Kerali. Stanu w południowo zachodnich Indiach. To niezwykle malowniczy rejon kraju. Czterdzieści cztery rzeki płynące z głębi lądu utworzyły tu olbrzymie rozlewisko. Teren pocięty jest setkami kanałów. Jest to najbardziej zielony region Indii. Co zadziwia na pierwszy rzut oka to, jak na Indie, czystość miast, miasteczek, wiosek. Tak, Kerala to Indie w wersji light. Dodając niezwykle życzliwych mieszkańców i jedną z najlepszych choć niezwykle pikantną, kuchnię w kraju.

Plakat w formacie A2 (420x594 mm), lub A3 (297x430 mm), drukowany na wysokiej jakości satynowym papierze o gramaturze 180 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Nr przedmiotu : 2553480
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Plakat Indie, Kerala

Loft Poster Design

65,00 PLN
ROZMIAR
  • A3 65,00 PLN

  • A2 90,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu