Plakat w ramce Uliczka Montmartre
plakaty-Plakat w ramce Uliczka Montmartre
Opis
Plakat, autorska sygnowana fotografia uliczki w paryskiej dzielnicy Montmartre. Montmartre to najwyżej położona część Paryża (wznosząca się na wysokość 129 m n.p.m.). Nazwa tego miejsca związana jest z legendą z VIII wieku, która głosi, iż ok. 250 r. ścięto tutaj św. Dionizego. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Paryżu. Panuje tutaj wyjątkowy klimat, co przyciąga turystów. Montmartre zwany jest dzielnicą artystów, ponieważ dawniej spotykało się tutaj Pabla Picassa, Braque’a, Apollinaire’a, Max Jacob. To właśnie to wzgórze pokochali impresjoniści. Dzielnica od lat słynie ze swoich kabaretów.
PLAKAT W RAMCE, GOTOWY DO POWIESZENIA NA ŚCIANĘ
Format 300x400 mm, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g, do wysyłki pakowany w folię bąbelkową i tekturowe pudełko.


Nr przedmiotu : 2575042
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Plakat w ramce Uliczka Montmartre

Poster Gallery Wall

85,00 PLN
ROZMIAR
  • A3 85,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu