Plakat
plakaty-Plakat
Opis
Plakat, autorska sygnowana fotografia z Lizbony. Elevador da Gloria – eden z zabytkowych tramwajów-wind, łączących dolną część Lizbony z dzielnicami położonymi na wzgórzach.
Kolorowe windy to ikona miasta Lisbona, są symbolem romantyczności jej mieszkańców i przywiązania do tradycji Portugalczyków. Zachowane i konserwowane nie zmieniają się od lat i działają niezawodnie.

Format A2(420x594 mm) lub A3 (297x420 mm), drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g, do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Nr przedmiotu : 2321690
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Plakat

Loft Poster Design

60,00 PLN
ROZMIAR
  • A3 60,00 PLN

  • A2 85,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu