Zagajnica piękno absolutne (Kurpie Art Papercut)Zagajnica piękno absolutne (Kurpie Art Papercut)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Zagajnica piękno absolutne (Kurpie Art Papercut)
Opis
Oryginalna, jednobarwna (kolor zielony)wycinanka kurpiowska wielkoformatowa, oparta o tradycyjny schemat powtarzalnych,drobno ciętych motywów roślinnych i zoomorficznych, wtopionych w ogólną kompozycję trzypoziomową, symetryczną, przedstawiającą stylizowany las ze zwierzętami.Ten klasyczny, rozbudowany ornament, wpisany w kwadrat, to przejaw głębokich wartości, piękna i harmonii, znakomita propozycja dla poszukujących naturalistycznych form artystycznych. Oprawa: prosta, biała rama i formowane trójwymiarowo passe-partout. Wymiary wycinanki: 36 x 36cm; ramy: 52 x 52 x 4cm. Ta unikatowa, graficzna kompozycja budzi zachwyt.Wykonała ją ręcznie artystka-wycinankarka, Wiesława Bogdańska.

Nr przedmiotu : 2425549
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zagajnica piękno absolutne (Kurpie Art Papercut)

na ludowo

230,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu