Tu bije serce Puszczy (Framed PaperCut Artwork)Tu bije serce Puszczy (Framed PaperCut Artwork)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Tu bije serce Puszczy (Framed PaperCut Artwork)
Opis
Oryginalna wycinanka kurpiowska. Motyw - serce, ornamentalna kompozycja jednobarwna, wpisana w serce o strzępiastych krawędziach, z niezwykle rozbudowanym wnętrzem: drobno ciętym, naturalistycznym ornamentem roślinnym i geometrycznym oraz rozmieszczonymi symetrycznie, stylizowanymi ptaszkami, z motywem klasycznej leluji, zwanej drzewem życia, po środku. Ta artystyczna harmonia formy, ornamentu i barwy, oprawiona w formowane trójwymiarowo passe-partout oraz w czarną, oszkloną (dla klientów spoza Warszawy - szkło organiczne) ramę, nadaje artystycznego smaku temu unikalnemu dziełu sztuki. Wymiary wycinanki: 35cm x 35cm; wymiary ramy: 52cm x 52cm x 4,5cm. Ta graficzna kompozycja przyciąga uwagę, zaskakuje swą niepowtarzalnością.

Nr przedmiotu : 2307629
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Tu bije serce Puszczy (Framed PaperCut Artwork)

na ludowo

224,00 PLN
Ulubione
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu