OBRAZ NA PŁÓTNIE - 40x40cm Lisek, jeleń i ptak

LUdesign gallery

99,00 PLN
Obserwuj
1
Opis
Wysokiej jakości autorski projekt wydrukowany na płótnie i naciągnięte na solidny drewniany blejtram. Dodatkowo do zestawu załączone są kliny napinające oraz zawieszka do montowania obrazu. Metoda produkcji: -Obraz drukowany na płótnie za pomocą ekologicznych, bezwonnych tuszy pigmentowych firmy EPSON (fotograficzna jakość, doskonałe przejścia tonalne). -Posiada zadrukowane boki oraz zawieszkę z tyłu obrazu. -Dodatkowo do każdego zestawu dołączone są kliny napinające. Wymiary: 40x40cm (Istnieje możliwość wykonania obrazu w innym rozmiarze, w tym celu proszę o kontakt).

Nr przedmiotu : 2190582
Kategoria : plakaty, ilustracje, obrazy - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
OBRAZ NA PŁÓTNIE -  40x40cm Lisek, jeleń i ptakOBRAZ NA PŁÓTNIE -  40x40cm Lisek, jeleń i ptakOBRAZ NA PŁÓTNIE -  40x40cm Lisek, jeleń i ptak
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-OBRAZ NA PŁÓTNIE -  40x40cm Lisek, jeleń i ptak
Inne przedmioty od projektanta LUdesign gallery
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek