Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)
Opis
Kodra, niepowtarzalna kompozycja oparta na tradycyjnych wzorach wycinanki łowickiej, solidnej podstawie warsztatowej i bogatej wyobraźni jej twórczyni, Grażyny Gładkiej. Scena rodzajowa. Młoda para, w odświętnych łowickich strojach, witana tradycyjnie chlebem i solą przez rodziców panny młodej. U góry - ornament roślinny w formie poziomo ułożonego różnobarwnego bukietu stylizowanych kwiatów. Ta artystyczna, niezwykle malarska kompozycja przepięknie prezentuje się oprawiona w podwójne, formowane trójwymiarowo passe-partout oraz w ozdobną ramę, co dodaje jej szlachetnego waloru. Wymiary wycinanki: 50cm x 25cm; wymiary zewnętrzne ramy - 70cm x 50cm, szerokość - 6cm. Można ją wyeksponować we współczesnym wnętrzu, zarówno rustykalnym jak i w nowoczesnym. To także niezwykły prezent dla młodej pary.

Nr przedmiotu : 2171197
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Hej wesele! Łowickie zaślubiny ( Art Papercuts)

na ludowo

240,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu