KOGUTY z bajki (Art Papercutout) KOGUTY z bajki (Art Papercutout)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-KOGUTY z bajki (Art Papercutout)
Opis
Misterna ażurowa kompozycja w formie koła. Motyw dwu kogutów, umieszczonych symetrycznie względem osi wyznaczonej przez kwiatowe drzewko życia, z bogatą kwietną kompozycją w tle. Jej poszczególne elementy wycięła ręcznie z kolorowego papieru artystka ludowa,Grażyna Gładka.Naklejając je na siebie warstwami, stworzyła niezwykle estetyczną, mieniącą się mnogością barw,formę kolorystyczną.Średnica wycinanki – 30cm, oprawiona w passepartou i ramę o wymiarach: 52x52cm. Ta unikatowa kompozycja, dzięki harmonijnemu zestawieniu barw i kształtów, fascynuje i przyciąga uwagę.

Nr przedmiotu : 2237504
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

KOGUTY z bajki (Art Papercutout)

na ludowo

240,00 PLN
Ulubione
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu