green TOUCH - MANDALA (handmade art-cut-out)green TOUCH - MANDALA (handmade art-cut-out)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-green TOUCH - MANDALA (handmade art-cut-out)
Opis
Niezwykle misterna, wykonana ręcznie, ażurowa kompozycja w formie koła. Gwiazda, klasyczna forma oryginalnej wycinanki kurpiowskiej, 32-promienna, biała, z drobnym ornamentem ażurowym, roślinnym, wzorami geometrycznymi oraz motywem jodełki, rozbudowanymi symetrycznie od środka. Umieszczenie tej unikatowej kompozycji na czarnym tle oraz oprawa w białą formowaną ramę, nadaje jej niebanalnego charakteru. Średnica wycinanki – 35cm; wymiary zewnętrzne ramy: 52cm x 52cm x 3cm. Ta artystyczna harmonia formy, ornamentów i barwy zaskakuje swą urodą i niepowtarzalnością, fascynuje i przyciąga uwagę. We wnętrzu może stanowić ciekawy kontrapunkt dla nowoczesnej i minimalistycznej stylistyki.

Nr przedmiotu : 2200436
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

green TOUCH - MANDALA (handmade art-cut-out)

na ludowo

180,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu