Choco-KOGUTKI  (framed Papercut Artwork)_2Choco-KOGUTKI  (framed Papercut Artwork)_2
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Choco-KOGUTKI  (framed Papercut Artwork)_2
Opis
Oryginalna wycinanka łowicka, misternie wycięta przez znaną wycinankarkę ludową, Grażynę Gładką. Ażurowa kompozycja dwu kogutków, umieszczonych symetrycznie względem osi wyznaczonej przez drzewko kwiatowe,zwane drzewem życia. Kolorystycznie ograniczona do czterech barw, w tonacji brązów, na tle czekoladowej głębi, oprawiona w szaro-brązową ramę. Dzięki swej nietypowości nabrała szlachetnego waloru. Wymiary wycinanki: 20x20cm; wymiary zewnętrzne ramy: 48cmx38cmx1,8cm. Ta niezwykle dekoracyjna kompozycja jest w stanie stworzyć we wnętrzu wyjątkowo ciepły, domowy klimat, przyciągnąć uwagę, zaskoczyć swoją niepowtarzalnością.

Nr przedmiotu : 2194940
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Choco-KOGUTKI (framed Papercut Artwork)_2

na ludowo

163,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu