Earth - vintage plakat
plakaty-Earth - vintage plakat
Opis
Plakat w stylu vintage przedstawiający planetę Ziemia, reklamowaną sloganem "Twoja oaza w kosmosie. Gdzie powietrze jest darmowe a oddychanie łatwe".

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Ciepło, woda i powietrze, dokładnie takie jak powinny być. Ziemia jest jedynym miejscem, ma którym z pewnością istnieję życie - i to w pełnej obfitości. Misje naukowe JPL monitorują naszą planetę i przemiany jakim ulega, zatem nieustannie dbają też o bezpieczeństwo, im głębiej sięgamy w kosmos.

Plakat reklamowy fikcyjnego „Ko­smicz­ne­go Biu­ra Po­dró­ży" stworzony dla centrum badawczego NASA. Inspirowany plakatami podróżniczymi i kinowymi z okresy XX-lecia międzywojennego.

Drukowany za pomocą ekologicznych, bezwonnych tuszy pigmentowych EPSON Ultra K3 Ink. Wydrukowany na papierze fotograficznym Tecco Matt dającym gwarancję nasyconych kolorów. Papier biały, gładki, z matowym wykończeniem. Gramatura 230 g/m2.

Plakaty z oryginalnymi grafikami minimalmill nadają wnętrzu inspirującego charakteru. Idealna dekoracja dla każdego, kto ceni sobie prostotę i wymowność.

Plakat wykonywany na zamówienie - wysyłka w 24h, jako rulon w sztywnej kartonowej tubie. Cena nie zawiera ramki.

Nr przedmiotu : 2524224
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Earth - vintage plakat

minimalmill

25,00 PLN
ROZMIAR
  • 61X91 CM 119,00 PLN

  • 59,4X84 CM 119,00 PLN

  • 50X70 CM 85,00 PLN

  • 42X59,4 CM 75,00 PLN

  • 29,7X42 CM 44,00 PLN

  • 21X29,7 CM 25,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu