plakaty-4 x Indie Kerala w ramkach
Opis
Cz tery plakaty, autorskie fotografie z prowincji Kerala w południowo zachodnich Indiach. To sieć 900 kilometrów słonych kanałów, lagun, jezior ciągnących się wzdłuż wybrzeża Morza Południowochińskiego. Można wynająć łódkę i godzinami, niespiesznie płynąć przez zieloną dżungle. Pośrodku tego zielonego raju, główne miasto Kerali, Fort Cochin. Wielokulturowa społeczność, gdzie obok siebie stoi buddyjska stupa, wielki kościół katolicki i, meczet i synagoga. To tam zakończył życie wielki podróżnik Vasco da Gama odkrywając drogę morską do Indii.
Formaty plakatów: 2 x400x300 mm, 2x210x300 mm.
OPRAWIONE W BIAŁE RAMKI. GOTOWE DO POWIESZENIA NA ŚCIANIE.
Drukowane na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g, do wysyłki pakowane w folię bąbelkową i tekturowe pudełko.


Nr przedmiotu : 2631606
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

4 x Indie Kerala w ramkach

Poster Gallery Wall

160,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu