Czarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serceCzarny pierscionek z żywicy serce
pierścionki - żywica-Czarny pierscionek z żywicy serce
Opis
Kryształowe serce zatopione w czarnym pierścionku z żywicy. Pierścionek został ręcznie oszlifowany, bez użycia gotowych form odlewniczych. Każdy kolejny egzemplarz jest realizowany na zamówienie, ręcznie od samego początku, dlatego może minimalnie różnić się kształtem i proporcjami. Gwarantujemy za to unikatowy, jedyny w swoim rodzaju pierścień, który oczaruje osobę noszącą go na palcu.

Pierścionek serce to wyjątkowy prezent dla ukochanej. Pakujemy go w czarne pudełeczko) gotowy do wręczenia jako prezent.

Prosimy o przemyślane decyzje zakupowe. Z uwagi na fakt, że każdy przedmiot jest ręcznie robiony a jego realizacja następuje dopiero po opłaceniu zamówienia traktujemy go jak zakup zindywidualizowany i wykonywany na życzenie klienta. Wkładamy dużo serca i wysiłku w to, co robimy, dlatego zwroty będą przyjmowane jedynie w uzasadnionych przypadkach.


Nr przedmiotu : 2717043
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Czarny pierscionek z żywicy serce

Scradeus

200,00 PLN
ROZMIAR
  • 19 200,00 PLN

  • 18 200,00 PLN

  • 17 200,00 PLN

  • 16 200,00 PLN

  • 15 200,00 PLN

  • 14 200,00 PLN

  • 13 200,00 PLN

  • 12 200,00 PLN

  • 11 200,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu