Czarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotemCzarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotem
pierścionki - żywica-Czarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotem
Opis
Czarny pierścionek z żywicy węglikiem krzemu i płatkami złota.

Pierścionek z węglikiem jest dość duży, ale zadziwiająco lekki. Coś dla kobiet kochających błyskotki w rozmiarze XL. Surowy fragment węglika krzemu został ujarzmiony w wypolerowanej na wysoki połysk żywicy i otulony płatkami złota. Węglik krzemu ma ciekawą strukturę i w niezwykły sposób odbija światło. Żywica zeszlifowana pod różnymi kątami wpuszcza do wnętrza pierścionka promienie słoneczne, co potęguje błyszczenie minerału. Bazę pierścionka tworzy mieszanina żywicy i aluminium, dzięki któremu pierścionek zawdzięcza szlachetny, metaliczny połysk.

Geometryczny pierścionek to najlepsze rozwiązanie dla pań, które uwielbiają, kiedy biżuteria błyszczy, ale mają już dosyć klasycznych kamieni oprawionych w srebro.

Podczas składania zamówienia prosimy o wybór rozmiaru palca. Czas realizacji: 5 dni roboczych.


Nr przedmiotu : 2537063
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-5 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Czarny Pierścionek z węglikiem krzemu i złotem

Scradeus

170,00 PLN
ROZMIAR
  • 19 170,00 PLN

  • 18 170,00 PLN

  • 17 170,00 PLN

  • 16 170,00 PLN

  • 15 170,00 PLN

  • 14 170,00 PLN

  • 13 170,00 PLN

  • 12 170,00 PLN

  • 11 170,00 PLN

Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu