Pierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energii

Galeria Limart Lidia Becela

98,00 PLN
Obserwuj
1
Opis
Autorski pierścień, pierścionek dla kobiety, która kocha biżuterię oryginalną, z jaspisem drzewnym (rysunek na kamieniu przypomina słoje drewna, stąd nazwa) w ciepłym miłym karmelowym kolorze. Unikatowa i ekologiczna oprawa (wolne od ołowiu i niklu!) w witrażowej technice Tiffany. Niebanalna i ciekawa ozdoba. Wielkość obrączki łatwo regulowana. ONE SIZE. Wielkość oczka ok. 3,5x2,5 cm
***copyright by LiMaRt.

JASPIS jest kamieniem który ma bardzo wiele odmian i różnych wersji kolorystycznych. Wszystkie odmiany zachowują cechy ogólne jaspisu...Jaspis generalnie jest kamieniem wspierającym i uspokajającym, szczególnie dla ludzi żyjących w stresie. Pomaga w kontaktach z ludźmi, przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym jak i z innymi, pomaga załagodzić konflikty. Jaspis w praktycznym życiu zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu.
Kamień ochronny gdyż pochlania negatywne energie. Wpływa uspokajająco na system nerwowy, dodaje nam pewności siebie wpływa pozytywnie na stres stąd niejednokrotnie jest nazywany kamieniem antystresowym. Tradycyjnie jest uważany za kamień energii, witalności i dobrego samopoczucia.
(dane z netu).
Nr przedmiotu : 2164806
Kategoria : pierścionki - różne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Pierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energiiPierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energii
pierścionki - różne-Pierścień z jaspisem drzewnym kamieniem energii
Inne przedmioty od projektanta Galeria Limart Lidia Becela
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek