InspiRING  Druza Agatu z Kropeczkami rozmiar 15InspiRING  Druza Agatu z Kropeczkami rozmiar 15InspiRING  Druza Agatu z Kropeczkami rozmiar 15
pierścionki - różne-InspiRING  Druza Agatu z Kropeczkami rozmiar 15
Opis
InspiRING Druza Agatu z Kropeczkami to pierścień wykonany w całości z agatu. Dzięki starannie oszlifowanym bokom pierścień ten jest niezwykle wygodny w noszeniu. Delikatny, błękitny odcień tego kamienia idealnie komponuje się z błyszczącymi, niemal białymi kryształami, w których można dostrzec czarne i niebieskie kropeczki. Odbijając światło niesamowicie się mieni i przyciąga spojrzenia. Sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i bliżej natury.Agat jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Kamień uspokaja negatywne emocje takie jak gniew czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń jakie nam się przytrafiają.

Wielkość pierścienia:

ok. 2,5 cm szerokości / ok 2 cm wysokości.Kod produktu: 002950

Nr przedmiotu : 2273934
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

InspiRING Druza Agatu z Kropeczkami rozmiar 15

Brazi Druse Jewelry

270,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu