Free -  zestaw pierścionkówFree -  zestaw pierścionkówFree -  zestaw pierścionków
pierścionki - różne-Free -  zestaw pierścionków
Opis
Zestaw trzech pierścionków na elastycznej gumce. W roli głównej Malachit. Kamień cudów i transformacji. Zamienia negatywne w pozytywne, sprowadza dobry spokojny sen, pozytywne i piękne myśli. Otwiera serce na miłość a duszę na przyjęcie wszelkiej obfitości, ułatwia osiągnięcie równowagi i harmonii. Ten niezwykły kamień swoim kolorem namawia nas do kontaktu z naturą, obcowania z przyrodą i czerpania z niej życiodajnej energii. Czarny kamień to Turmalin -wyjątkowy minerał, który potrafi ochronić i uleczyć nas na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Ochrania nas przed złymi energiami, zapewnia uziemienie, przynosi szczęście, zdrowie i pozytywną energię. Blasku dodają szklane, japońskie koraliki.
Zapakowane w elegancki woreczek.


Nr przedmiotu : 2674280
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Free - zestaw pierścionków

Ili arte biju

90,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu