Geometryczny. Polerowany. Szeroki.Geometryczny. Polerowany. Szeroki.Geometryczny. Polerowany. Szeroki.Geometryczny. Polerowany. Szeroki.Geometryczny. Polerowany. Szeroki.
pierścionki - różne-Geometryczny. Polerowany. Szeroki.
Opis
Pierścień/wisior z kolekcji Geometrycznej. Wykonany wg własnego projektu ze srebra próby 925.Srebro polerowane. Praca wykonana ręcznie. Dwoista natura ukazuje się tak w postaci pierścienia, jak i wisiora. Zarówno pierścień, jak i wisior można różnie układać na palcu i dekolcie. Istnieje możliwość innego opracowania faktury powierzchni: zoksydowania, pozłocenia, zmatownienia bądź wycięcia wzoru lub napisu. Biżuteria zostanie wysłana w ozdobnym opakowaniu. Wymiary: rozmiar jubilerski: ustalany indywidualnie - proszę o podanie rozmiaru w wiadomości. Szerokość obrączki: 8 mm. Wysokość: 2,5 - 3 cm (w zależności od rozmiaru) wysokość elementu ozdobnego ponad palcem: 7 mm

Nr przedmiotu : 1154042
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Geometryczny. Polerowany. Szeroki.

Joanna Mikowska

180,00 PLN
ROZMIAR
  • 11 180,00 PLN

  • 12 180,00 PLN

  • 13 180,00 PLN

  • 14 180,00 PLN

  • 15 180,00 PLN

  • 16 180,00 PLN

  • 17 180,00 PLN

  • 18 180,00 PLN

  • 19 180,00 PLN

  • 20 180,00 PLN

Ulubione
Płacę później
Inne przedmioty od projektanta Joanna Mikowska
Inne przedmioty z pierścionki - różne
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu