pierścionki

pierscionek.jpgPIERŚCIONKI

Pierścionki to nie tylko doskonałe dodatki do naszych stylizacji, ale też biżuteria, z którą jesteśmy związani w szczególny sposób. Często sa dla nas symbolem i sentymentalną pamiątką, która przypomina nam wyjątkowe chwilę w naszym życiu. 
W klasycznej ofercie polskich sklepów przede wszystki można znaleźć:

  • złote pierścionki
  • srebrne pierścionki

Na naszej platformie pakamera.pl znajdziecie pierścionki w niepowtarzanym stylu w wielu ciekawych tekstrurach. Wielu polskich projektantów tworzy unikalną biżuterię dostosowaną do indywidualnych oczekiwań klientów. W ofercie znajdziecie: srebrne, złote, metalowe, a nawet plastikowe i drewniane pierścionki. Część z nich wykonywana jest niekonwencjonalnymi metodami, które sprawiają, że powstały produkt ma charakter ponadczasowy. Złote pierścionki z pięknym topazem lub różowym szafirem to klasyczna biżuteria, która w wyjątkowy sposób ozdobi delikatne dłonie każdej kobiety. Biżuteria od polskich projektantów powstaje z wielką starannością o każdy szczegół.

pierscionki.jpg


JAKIE PIERCIONKI SĄ MODNE?

Minimalistycznie pierścionki noszone w większej ilości to ciekawy dodatek do letnich stylizacji. Zwiewna sukienka na lato, delikatne opalenizna idealnie współgrają z kilkoma pierścionkami dobranymi do jednej stylizacji. Takie minimalistyczne obrączki slim zakładane po 3 sztuki na jednym palcu stworzone ze srebra, złota lub mosiądzu tu hit każdego wakacyjnego wyjazdu.
Dla wielbicielek dużych pierścionków świetną alternatywą są obszerne pierścienie w ciekawiej budowie.
Pierścionki z żywicy w której znajdują się ukryte skarby np. dmuchawiec lub drobne naturalne kamienie. Warto zwrócić uwagę na krystalicznie transparentne pierścionki, które wykonane są wysokiej jakości żywicy a w środku zatopione prawdziwe skarby. Nowoczesne wzory i kształty ogromnych pierścieni przyciągają uwagę i nadają blasku każdej stylizacji.

Bardzo ważne w życiu każdej kobiety są zaręczyny i ślub.  Przed przysżłym Panem Młodym czeka nie lada wyzwanie, aby sprostać oczekiwaniom wymagającej przyszłej żony. Na platformie pakamera.pl znajdziesz wyjątkowy Pierścionek zaręczynowy, dzięki któremu zwiększą się Twoje szanse na pozytywną odpowiedź.
Zaraz po zaręczynach przychodzi czas na planowanie ślubu, w tym szczególnym dniu nie można zapomnieć o obrączkach. Należy pamiętać, że będą Wam towarzyszyły na palcu już do końca życia.
Obrączki to dodatki, które mogą być uzupełniać stylizacje zarówno wieczorowe, jak również te codzienne, w których króluje luźny, wygodny styl. Szeroka gama produktów serwisu obejmuje pierścionki kolorowe, z dużą ilością zdobień, jak i te klasyczne, utrzymane w minimalistycznym stylu. Wszystkie dostępne modele można znaleźć w zakładce pierścionki i obrączki. W końcu pierścionek zaręczynowy, czy obrączka ślubna towarzyszą nam do końca życia

PIERŚCIONEK- JAKI ROZMIAR?

Aby zmierzyć rozmiar pierścionka, wystarczy owinąć tasiemkę lub nitkę wogół palca, zmierzyć ją i odnaleźć odpowiedni rozmiar w ogólno dostępnej tabeli rozmiarów,.

cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu