PET LIKE YOU

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji ubrań dedykowanych dla ludzi oraz ich czworonożnych pupili :) Przy tworzeniu naszych nietuzinkowych kolekcji pomagał nam polski projektant. Jakość naszych ubrań jest na bardzo wysokim poziomie. Materiały z których szyjemy pochodzą z Polski oraz krajów UE. Ubrania w całości szyte są w kraju, na początku w Łodzi, a obecnie w Warszawie. Przy produkcji staramy się wspierać polskie firmy. Wyjątkowość naszych ubrań polega na tym, że właściciel jak i jego psi przyjaciel mogą ubrać się tak samo. Komplety, które kupujecie uszyte są z takich samych materiałów, dodatków. Stosujemy podobne rozwiązania w psim oraz ludzkim ubraniu. Przykładem mogą być oryginalne kieszonki na przedramieniu w ludzkiej bluzie oraz na plecach w bluzie psiej. Staramy się łączyć psa i właściciela nie tylko samym materiałem czy kolorem ale i wspólnymi elementami. Nasze ubrania możecie kupić jako komplet lub osobno. Zapewniamy wyjątkowy wygląd:) Pomysł na nasz rodzinny biznes wziął się z miłości do naszych czworonogów. Serdecznie zapraszamy:)

 

OPINIE PET LIKE YOU

k****l
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
pet-like-you-sklep.jpg

Wywiad z PET LIKE YOU

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Nie wyobrażamy sobie życia baz czworonogów. Nasze wspólne podróże, długie spacery w mieście oraz poza miastem skłoniły nas do powstania naszej marki. Jako współwłaścicielka marki, osoba bardzo empatyczna chciałam pokazać więź jaka tworzy się pomiędzy psem i człowiekiem. Wspólne przebywanie, rozmowy, relacje, które znają tylko psiarze zainspirowały mnie do tego by ubrać psa i dopasować do niego wizualnie człowieka, lub odwrotnie. Jak wiemy, niektóre psiaki bardzo potrzebują ubranka w okresie jesienno-zimowym, a także wczesną wiosną. Niektóry psiaki nie tolerują również deszczu, dlatego też stworzyliśmy kilka modeli naszych ubranek, dostosowanych do aktywności psiaków. 
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Długo zastanawialiśmy się nad nazwą firmy. Nie mogliśmy znaleźć rozwiązania. Pomogła nam w tym koleżanka oraz kuzyn. Bardzo cieszymy się, że osoby z zewnątrz miały w tym udział. 

pet-like-you-kontakt.jpg

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Przygoda z tworzeniem marki zaczęła się od poszukiwań projektanta, który zaproponował nam pewne rozwiązania co do kolorystyki, materiałów i modnych krojów. Wspólnie ustalaliśmy szczegóły, rozmawialiśmy o materiałach. Jednak świeże spojrzenie na to nietypowe rozwiązanie dał nam młody, polski projektant Mateusz Jarmuła. Jego projekty są bardzo odważne i nawiązują do wczesnych lat 80 tych. Surowe kroje, uniwersalność to jego domena. Podczas naszej współpracy bardzo chętnie włączałam się w proces twórczy. Można powiedzieć, że wszystkie psie rozmiary były moją ciężką pracą. Długo zastanawiałam się jakie rozmiary wprowadzić, jakie będą najbardziej uniwersalne i które rasy potrzebują ubrań. Na ulicy zaczepiałam zupełnie obce osoby z psami, mierzyłam je, rozrysowywałam proporcje, po to by stworzyć ostateczną konstrukcję. W tworzeniu samych konstrukcji pomagała mi konstruktorka oraz sam Mateusz. Rozrysowywał rozmiary, które chciałam otrzymać. To był bardzo ciężki i długi proces. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Radość klientów, kiedy widzą nasz pomysł, naszą markę, kiedy zaczepiają nas na targach i mówią, że poznali nas w internecie. Wielu osobom podoba się nasz koncept, to daje nam kopa do działania, pomimo wszystkich trudności w prowadzeniu marki. 
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Bluzy czarno neonowe dla psiaków. Rozmiar L stworzony na buldożki, mopsy i tym podobne w typie budowy. 
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Szyjemy z polskich lub europejskich materiałów dostarczanych z Łodzi. Wybieramy najlepsze gatunkowo tkaniny, które sami testujemy. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Myśl, koncepcja, dobór materiałów, szkic ubrań, wykroje, zamówienie materiałów, szycie w szwalni. 
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Dla ludzi oraz psów, w komplecie bądź osobno.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Jeszcze nie. Myślimy o tym...
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Na targach sprzedaliśmy bluzy dla dwóch dorosłych osób, dla dorosłego amstafa oraz dla szczeniaka. Cała rodzina ubrała się w nasze ciuchy. Wyglądali cudownie razem.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Każdy z naszych projektów jest wyjątkowy, włożyliśmy w nie masę pracy i serca. Naszą markę nazywam dziełem mojego życia także chętnie pochwalę się każdym naszym projektem. Wszystkie traktujemy jednakowo.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na pomysłowość, która kryje się pod naszą marką oraz nad jakością wykonania. 
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Klient, posiadacz psa lub większej ilości psów. Totalny psiolub, który dumnie przespaceruje się w naszym komplecie.
Czym zaskakują Cię klienci?
Miłym podejściem, pytaniami, wspólnymi rozmowami. 
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Nasze psy, psy obserwowane na ulicy, psy znajomych, nasza rodzina, my sami.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
W głowie.
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Sportowy, miękka bawełna, wygodne adidasy
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...
t-shirtów, czarnych dresowych spodni, sportowej bluzy, rozpinanej bluzy
Dzień w pracy zaczynam od... 
Kawy, spaceru z psami i sprawdzenia poczty. 
Nie wyobrażam sobie pracy bez...
psów, miłej atmosfery, spokoju, rozsądku, empatii, kreatywności, szczerości, pomysłów, które buzują mi w głowie.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu