Drewniana obrączka ze srebremDrewniana obrączka ze srebremDrewniana obrączka ze srebremDrewniana obrączka ze srebremDrewniana obrączka ze srebremDrewniana obrączka ze srebrem
obrączki-Drewniana obrączka ze srebrem
Opis
Tworzymy produkty powstałe z recyklingu zużytych blatów deskorolkowych. Każda deska zrobiona jest z 7 warstw klonu kanadayjskiego, należącego do elity najtwardszych drzew na świecie. Warstwy klonu barwione są na unikalne kolory podczas procesu produkcji deskorolek.

Wykorzystujemy potencjał tkwiący w kolorowych warstwach tworząc w 100% eco-friendly produkty. Kupując nasz produkt promujesz kulturę świadomości ekologicznej i przyczyniasz się do ograniczenia produkcji odpadów.

Pierścionek powstały z połączenia drewna oraz najwyższej jakości srebra. Wykonamy każdy rozmiar pierścionka, wystarczy że podasz w zamówieniu rozmiar który Cię interesuje lub napiszesz do nas wiadomość. Szerokość pierścionka to 5,5mm. Możliwy grawer na zewnątrz lub w środku - koszt graweru to dodatkowe 80zł.

Nasze pierścionki objęte są 5-cioletnim okresem gwarancji na uszkodzenia niezależne od użytkownika.

Do każdego pierścionka dołączamy drewniane pudełko, które później można wykorzystać jako magnes na lodówkę :)

Nr przedmiotu : 2218169
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-10 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Drewniana obrączka ze srebrem

BoardThing

319,00 PLN 399,00 PLN
ROZMIAR
  • CUSTOM 319,00 PLN

Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu