notes ostróżka - papier czerpanynotes ostróżka - papier czerpanynotes ostróżka - papier czerpanynotes ostróżka - papier czerpanynotes ostróżka - papier czerpanynotes ostróżka - papier czerpanynotes ostróżka - papier czerpany
notesy i albumy-notes ostróżka - papier czerpany
Opis
notes ostróżka | papier czerpany | błękitna kolekcja | wymiary ok. 18x14,5cm


Notes ostróżka jest częścią nowej “Błękitnej Kolekcji”, w której spróbowaliśmy ukazać nieuchwytne odcienie koloru niebieskiego. Okładka notesu wykonana jest z wytwarzanego przez nas papieru czerpanego, który zdobią ręcznie zbierane oraz suszone rośliny. Wkład stanowią czyste, kremowe kartki o gramaturze 120. W każdym notesie jest ich 30. Całość jest zszywana przez nas na przedwojennej maszynie. Do wykonania naszych czerpanych produktów używamy makulatury z korporacyjnych niszczarek. Dzięki temu nadajemy niepotrzebnym już ścinkom nowe życie, tym samym wpisując się w ważną dla nas ideę upcyklingu.

*Staramy się jak najwierniej oddać na zdjęciach wygląd naszych produktów, jednak w rzeczywistości dana rzecz, może delikatnie różnić się od koloru na fotografii.

*Notes na zdjęciu jest jednym z ręcznie wytworzonych przez nas egzemplarzy, każdy może nieznacznie różnić się od pozostałych.


Nr przedmiotu : 2651921
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

notes ostróżka - papier czerpany

Czerpane

35,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu