Mam 30 lat.

Papierowka

45,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Obserwuj
80
Opis
„Mam 30 lat. Materiały do ćwiczeń” Natalii Sajewicz jest zabawnym elementarzem dla dorosłych. To 56 stron wypełnionych zadaniami, które nawiązują do publikacji edukacyjnych z polskich przedszkoli i podstawówek. Na pierwszych kartach książki poznajemy dwójkę bohaterów - Alę i Arka. Przedstawieni są jako kilkuletnie dzieci oraz dobiegający trzydziestki dorośli. Na kolejnych stronach odnajdujemy zjawiska, które kształtowały ich osobowość oraz dowiadujemy się jak sobie radzą w dorosłym życiu. Kim jesteśmy teraz? To pytanie leży u podstaw projektu Natalii Sajewicz odwołującej się do życia codziennego pokolenia urodzonego w czasach baby boomu lat 80. Książka ta nie tylko bawi i zachęca do sentymentalnej podróży w czasy dzieciństwa. „Mam 30 lat” skłania do refleksji na temat tego, co zrobiliśmy ze swoim życiem, jak wpłynęły na nas przemiany społeczno-kulturowe oraz jak spędzimy kolejne 30 lat. Czy pnąc się po szczeblach korporacyjnej kariery i spłacając kredyt mieszkaniowy? A może podróżując po świecie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, gdzie się podział chomik Państwa Gucwińskich? Autor: Natalia Sajewicz Wydawnictwo Papierówka Oprawa miękka 56 str.

Nr przedmiotu : 1616977
Kategoria : notesy i albumy
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Mam 30 lat. Mam 30 lat. Mam 30 lat. Mam 30 lat. Mam 30 lat. Mam 30 lat.
notesy i albumy-Mam 30 lat.
Inne przedmioty od projektanta Papierowka
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek