haftowany album ślubny

papirell

370,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Album od podstaw wykonany ręcznie. Okładka obita płótnem lnianym, haftowane inicjały - po zakupie proszę o informację jakie litery mają się znaleźć na okładce i w jakiej kolorystyce. Wstążka może być dopasowana do koloru literek. Wnętrze kryje 50 kartek sztywnego czarnego papieru (możliwość wymiany na postarzany lub kremowy gładki - proszę o wiadomość po zakupie). Format 25 x 35 cm. Przykładowo: jedna strona mieści 4 zdjęcia 10x15 cm w poziomie lub 3 zdjęcia 10x15 wklejone pionowo oraz inne większe formaty :)

Termin realizacji zamówienia to 10-16 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2296013
Kategoria : Ślub - księgi gości, albumy
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 10-16 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
haftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubnyhaftowany album ślubny
Ślub - księgi gości, albumy-haftowany album ślubny
Inne przedmioty od projektanta papirell
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek