Album fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałemAlbum fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałem
notesy i albumy-Album fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałem
Opis
Album na zdjęcia Listki może idealnie posłużyć za bazę, w której fotografie i słowo skomponujesz w piękną opowieść. Lato, wyjazdy za miasto, kolonie czy rodzinne uroczystości. Warto te wszystkie fotografie zebrać w jedną piękną historię.

Album oraz futerał został wykonany w 100% ręcznie. Każda karta została bigowana kilkukrotnie, aby wygodnie obracać i wyklejać kolejne fotografie. Do albumu użyłam bezkwasowej tektury , kartonu i kleju. Lubię pracować najlepszymi materiałami, przez co gwarantuję wysoką jakość jednocześnie tworząc w zgodzie ze środowiskiem. Całość wykonana jest w stylu boho. Jeśli życzysz sobie wykonanie napisów na oprawie, skontaktuj się ze mną.
Futerał w całości wykonany jest z plotna uszlachetnionego jedwabiem. Wewnątrz znajduje się wstążka do wyciągania albumu

Album jest w formacie 33×25 a karty do wklejania fotografii 28×24 cm. 60 stron w albumie pozwala na wklejenie od 60 do 240 fotografii. Na kartach można swobodnie wykonywać opisy zarówno piórem jak i długopisem

Do oklejenia oprawy użyłam pięknego lnu z gustownym motywem listków na delikatnych gałązkach.

Mogę wykonać dowolny format albumu w tej tkaninie, zmieniając również kolor kart

Album do wysyłki jest staranie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.


Nr przedmiotu : 2662309
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Album fotograficzny Listki 33x25 cm z futerałem

Pracownia Introligator Gliwice

330,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu