Album fotograficzny dla dziecka  MARYNARZ 20X20Album fotograficzny dla dziecka  MARYNARZ 20X20Album fotograficzny dla dziecka  MARYNARZ 20X20
notesy i albumy-Album fotograficzny dla dziecka  MARYNARZ 20X20
Opis
Ręka do góry, kto ma jeszcze zdjęcia w smartfonie z zeszłorocznych wakacji? A może czas w wolnej chwili wybrać te najpiękniejsze, najbardziej zabawne i wywołać odbitki? mogą być zarówno 10×15 albo 10×10, dowolne, ale najwaniejsze, żeby je wywołać. wtedy mamy pewność, że za 5, 10 czy 15 lat sięgniemy do biblioteczki po album i z największą radością powspominamy.

Album Mały marynarz to album dziecka w praktycznym rozmiarze 20×20 cm, mieści do 42 odbitek i ma niepowtarzalną grafikę nadrukowaną na ekologicznym lnie. Pozostałe materiały takie jak tektura i karton są bezkwasowe, bezpiecznie dla nas i fotografii. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji przez dodanie roku, miejscowości lub imienia.

Format 20×20
Ilość kart 20 (album pomieści do 80 fotografii 9x13
Kolor kart szare

Okładka Len z nadrukiem.


Nr przedmiotu : 2657589
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Album fotograficzny dla dziecka MARYNARZ 20X20

Pracownia Introligator Gliwice

120,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu