Album dla dziecka / JednorożecAlbum dla dziecka / Jednorożec
notesy i albumy-Album dla dziecka / Jednorożec
Opis
Zdjęcia to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych pamiątek jakie posiadamy. Wraz z rozwojem techniki i zmiany stylu życia fotografia stała się nieodłącznym elementem naszego życia, zdjęcie możemy wykonać zawsze i wszędzie, milion razy powtórzyć jedną pozę aby uchwycić tą najlepszą, i ten milion wraz z tą jedną udaną skrzętnie przechować na komputerze lub telefonie z nadzieją, że kiedyś otworzymy folder zatytułowany Wakacje w Ustce 2006, o ile wcześniej nie padnie nam dysk. Uważam, że chociaż jedna dziesiąta naszych ujęć zasługuje na odrobinę szlachetniejszą oprawę niż kwadratowa ramka Instagrama, dlatego stworzyłam krótką serię albumów, w większości dedykowaną dzieciom. I tak oto, album posiada 25 szlachetnych, fakturowane kart na zdjęcia, przekładane cieniutkimi kalkami, z odpowiednim podwyższeniem. Album w całości powstał u zaprzyjaźnionego introligatora w Poznaniu, przy użyciu tradycyjnych technik introligatorskich co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Oprawa jest wykonana z Washablepaper, wklejki albumu są w kolorze srebrnym, na życzenie mogą zostać ręcznie spersonalizowane. Wymiary albumu to 29×22 cm, przestrzeń robocza 25×21 cm.

Nr przedmiotu : 2512842
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Album dla dziecka / Jednorożec

manufakturaladnie

209,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu