Album fotograficzny Róże w oprawie z tkaninyAlbum fotograficzny Róże w oprawie z tkaninyAlbum fotograficzny Róże w oprawie z tkaninyAlbum fotograficzny Róże w oprawie z tkaninyAlbum fotograficzny Róże w oprawie z tkaninyAlbum fotograficzny Róże w oprawie z tkaniny
notesy i albumy-Album fotograficzny Róże w oprawie z tkaniny
Opis
Jest to klasyczny album do wklejania zdjęć z czarnymi kartami. Na swoich 100 stronach pomieści 300 do 400 odbitek. Karty przekładane są pergaminem a całość wykonana z papierów bezkwasowych. Podkreślam to prawie za każdym razem, bo jest to bardzo ważne dla odbitek fotograficznych. Oprawa jest wykonana z tkaniny o grubym splocie, zdobiona pięknymi szkicami kwiatów. Każdy kolejny wykonany egzemplarz ma na okładce inaczej rozmieszczoną grafikę. z kilku egzemplarzy można stworzyć piękną kolekcję. Album wykonany jest z należytą starannością, żeby po kilkunastu latach zdjęcia równie pięknie się prezentowały.

Karty albumu mają rozmiar 29,5x23 cm. Każda z kart jest przełożona delikatnym pergaminem. 50 czarnych kart o gramaturze 250 gr/m2 w swobodny sposób uzupełnisz fotografiami w formatach 9x13 cm, 10x15 cm, 13x18 cm, 15x21 cm, 15x23 cm oraz 18x24 cm.

Mogę wykonać dowolny format albumu w tej tkaninie, zmieniając również kolor kart

Album do wysyłki jest staranie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.


Nr przedmiotu : 2653126
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Album fotograficzny Róże w oprawie z tkaniny

Pracownia Introligator Gliwice

270,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu