Z hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizmanZ hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizmanZ hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizmanZ hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizmanZ hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizmanZ hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizman
naszyjniki - wisiory-Z hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizman
Opis
wisiorek, talizman z piękną w swej formie hamsą z mosiądzu zawieszoną na kulkowym łańcuszku dodatkowo ozdobiony czerwonym kryształkiem.
HAMSA to po arabsku 'pięć'. Hamsa, znana jest jako Ręka Opatrzności, Oko Opatrzności lub Ręka Boga, w wielu kulturach Wschodu jest popularnym symbolem bożej opieki przed złem i nieszczęściem. To talizman, który pomaga dokonywać prawidłowych wyborów, poznawać życzliwych ludzi, a w chwilach zwątpienia daje nadzieję na pomocną dłoń niebios.
W Azji hamsa uważana jest za symbol szczęści i przedstawiana jest w postaci ręki z palcami skierowanymi w dół… Znak hamsa nosi się w postaci amuletu, jest to także popularny element biżuterii i wystroju wnętrz. W kulturze zachodniej Ręka Opatrzności została zaadaptowana jako bardzo popularny w ostatnich latach symbol szczęścia i ochrony przed złymi mocami.(dane z netu)
♥ MADE with LOVE ♥


Nr przedmiotu : 2559794
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Z hamsą chroniącą od zła. Wisiorek talizman

Galeria Limart Lidia Becela

63,00 PLN 79,00 PLN

-20%

promocja wygaśnie za 2 dni, 6 godzin
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu