Wisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmadeWisior z jaspisem brekcja. Unikat handmade
naszyjniki - wisiory-Wisior z jaspisem brekcja. Unikat handmade
Opis
Niezwykły, okazały (ca 7,5 6x 3,5 cm) i przykuwając uwagę wisior z pięknym okazem jaspisu brekcjowego o ciekawym unikatowym ubarwieniu Niezwyczajna, mocno plastyczna w swej formie, ekologiczna oprawa w witrażowej technice Tiffany (ekologiczny stop metali z dodatkiem srebra bez ołowiu i niklu!) nadaje temu wisiorowi unikatowy charakter. Oprawa stylizowana na stare srebro, co znakomicie współgra z ubarwieniem jaspisu. Naturalny rzemień gratis.
Znakomity prezent dla koneserki i miłośniczki oryginalnych wisiorów handmade.
Ozdoba bezwzględnie unikatowa.
JASPIS jest kamieniem wspierającym i wyciszającym. Wpływa na nasze kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty. Uzdrawia relacje międzyludzkie w rodzinie i w pracy. Pomaga zachować harmonię wewnętrzną, generuje pozytywną energię, witalność i dobre samopoczucie. Jest to kamień typowo ochronny, ponieważ pochłania negatywne energie. Dane z netu - można wierzyć albo nie :).
***© copyright by Lidia Becela. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim.
♥ MADE with LOVE ♥


Nr przedmiotu : 2689666
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Wisior z jaspisem brekcja. Unikat handmade

Galeria Limart Lidia Becela

186,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu