Wisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chic

Galeria Limart Lidia Becela

139,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Nieco zwariowany w swej formie, niezmiernie modny naszyjnik-wisior utrzymany w bardzo ostatnimi czasy modnym, popularnym i lubianym stylu BOHO.
Przyciąga uwagę unikatową kompozycją różnych różności, w tym hamsą, która ma za zadanie chronić od zła. zawieszony na regulowanej długości rzemyku.
Zadziwiająco świetny efekt. Niby nic a jednak coś fantastycznego :)
Kapitalnie wygląda zarówno na białym jak i na czarnym tle :)
Do kompletu można nabyć bransoletkę w podobnej stylizacji :) Wystawiona osobno.
Copyright by Lidia Becela
Słów kilka o wspaniałym stylu BOHO (dane z netu): "Surferowski luz... Hippisowskie barwy... Nietuzinkowość bohemy. Czy cokolwiek może łączyć te trzy zdawałoby się kompletnie różne elementy? Otóż tak. Mówi się o nim boho. Jest stylem w modzie, który podbił serca osób niekonwencjonalnych, wolnych, otwartych na modę, nieograniczonych dress-codem.
HAMSA to po arabsku 'pięć'. Hamsa, znana jest jako Ręka Opatrzności, Oko Opatrzności lub Ręka Boga, w wielu kulturach Wschodu jest popularnym symbolem bożej opieki przed złem i nieszczęściem. To talizman, który pomaga dokonywać prawidłowych wyborów, poznawać życzliwych ludzi, a w chwilach zwątpienia daje nadzieję na pomocną dłoń niebios.
W Azji hamsa uważana jest za symbol szczęści i przedstawiana jest w postaci ręki z palcami skierowanymi w dół… Znak hamsa nosi się w postaci amuletu, jest to także popularny element biżuterii i wystroju wnętrz. W kulturze zachodniej Ręka Opatrzności jest bardzo popularna w

Nr przedmiotu : 2264008
Kategoria : naszyjniki - wisiory
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Wisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chicWisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chic
naszyjniki - wisiory-Wisior z hamsą chroniącą od zła. Boho chic
Inne przedmioty od projektanta Galeria Limart Lidia Becela
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek