Talizman Dobrobytu pirytTalizman Dobrobytu pirytTalizman Dobrobytu piryt
naszyjniki - wisiory-Talizman Dobrobytu piryt
Opis
Talizman Dobrobytu z pirytem i kamieniem księżycowym, baza na srebrze próba 925.
Wymiary wisiorka: 6,5 x 3,5 cm
W komplecie długi efektowny srebrny sznurek, możliwość dowolnej regulacji długości.

To naszyjnik energetyczny wspierający harmonizację ze zdrowym wzorcem przedsiębiorczości, uziemienia, trzeźwości myślenia, mobilizacji do podjęcia konkretnych działań prowadzących do osiągnięcia celu. Wspomaga pracę ze wzorcem asertywności, gospodarności, generowania zysków, rentowności i dobrego zarządzania.
Szczególnie polecany osobom z tendencją do ucieczki od rzeczywistości, bujania w obłokach, utraty uziemienia, uwikłanym w mechanizm „Walka albo ucieczka”.
Talizman „nie przyciąga Dobrobytu”, a wspiera w świadomym i uczciwym przepracowaniu blokad, które wywołują poczucie jego braku i odcięcia od energii pomyślności. To powrót do zdrowych wzorców funkcjonowania sprawi, że w autentyczny sposób wzniesiesz się na częstotliwość swobodnego przepływu energii Dobrobytu.
Talizman działa jak kamerton, sprowadza na ziemię, zakotwicza w tym co jest, konfrontuje w katalityczny sposób, więc jest to silna dawka trzeźwości, która pomaga pozałatwiać to, co nie załatwione.

rodzaj: piryt + kamień księżycowy


Nr przedmiotu : 2507321
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Talizman Dobrobytu piryt

KEIT

460,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu