Prometeusz - pendrive srebrny naszyjnik

Rekami Stworzone

2130,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Moje kolejne podejście do wyrażenia uczuć silnych i ważnych. Praca zainspirowana jest zdjęciem, które zobaczyłam w Dark Beauty Magazine (autora niestety nie znam). Na jego podstawie powstał szkic, który potem został bazą dla naszyjnika.
Naszyjnik przedstawia mężczyznę pełnego frustracji, wściekłości, bólu, wręcz rozrywających go od wewnątrz. Dlatego jego postać jest chropowata, rozmyta, z rozerwanymi fragmentami. Naszyjnik jednocześnie pełni funkcję opakowania na pendrive, który jest ukryty z tyłu.
Sposób zawieszenia naszyjnika skojarzył mi się z Prometeuszem przykutym do skały, którego spotkała straszliwa kara, trwająca wieki. Doszłam do wniosku, że ta nazwa idealnie pasuje do mojej pracy.

Materiały: Srebro 925, brązowy rzemień
Pojemność pendrive’a : 7,60 GB

Nr przedmiotu : 2326640
Kategoria : naszyjniki - wisiory
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Prometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnikPrometeusz - pendrive srebrny naszyjnik
naszyjniki - wisiory-Prometeusz - pendrive srebrny naszyjnik
Inne przedmioty od projektanta Rekami Stworzone
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek