kwarc różowy kryształ górski ametyst wisiorkwarc różowy kryształ górski ametyst wisiorkwarc różowy kryształ górski ametyst wisior
naszyjniki - wisiory-kwarc różowy kryształ górski ametyst wisior
Opis
Elegancki, długi energetyczny wisior wykonany ręcznie z kwarcu różowego, kryształu górskiego i ametystu. Oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią Czystego Światła. Działa jak odpromiennik, wspiera procesy uzdrawiania na poziomie komórkowym.

Kwarc różowy harmonizuje przestrzeń Serca. Wspiera proces dostrajania się do bezwarunkowej akceptacji, czułość, łagodność, delikatność, opieka, troska, dbałość., wewnętrzny spokój. Znakomicie koi serce, wpływa na zdolność harmonijnego, pokojowego współistnienia ze sobą i z innymi. Rozpuszcza oziębłość, tendencje do kłótni i konfliktów. Podnosi wrażliwość na piękno, dobro. Daje poczucie jedności i empatii. Doskonale harmonizuje także nadmiar tych energii.
Kryształ górski ma uniwersalne działanie oczyszczające, regenerujące i harmonizujące - dla każdej żywej istoty. Niezbędnik w domowej apteczce uzdrawiania energią. Oczyszcza wszystkie czakry i inne kryształy

Ametyst to kamień oświecenia. Wspiera proces dostrajania się do zdrowego wzorca dobroczynności i służby, wzmacnia intuicję, działanie w służbie Najwyższego Dobra, sprawiedliwość oraz konsekwentność. Wspiera system immunologiczny, zapobiega przejmowaniu cudzych programów i stanów emocjonalnych oraz wspiera oczyszczanie organizmu z trucizn, toksyn. Dodaje siły woli, aby wytrwać w postanowieniach.

Długość całego naszyjnika: ok. 43,0 cm x 2
Wymiary wisiorka z kryształu górskiego: ok. 5,5 x 1,5 cm

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione KEIT 2019
Nr przedmiotu : 2542241
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

kwarc różowy kryształ górski ametyst wisior

KEIT

620,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu