koliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gajukoliber w różowym gaju
naszyjniki - wisiory-koliber w różowym gaju
Opis
Zawieszka wykonana metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest kwarc różowy.
Do wykonania użyto srebra próby 999, całość oksydowana, polerowana dla nadania szlachetnego wyglądu przyciemnienia. Dodatkowo przy kamieniu do zawieszki został luźno zawieszony koliber symbol miłości, radości i piękna. Wymiary wisiorka 58x30 mm, zawieszony na łańcuszku długości około 48-50 cm.


Kwarc Różowy nazywany jest „kamieniem miłości”, zarówno miłości dwojga ludzi, jak też miłości samego siebie. Kwarc Różowy pomaga budować harmonijne i pełne relacje z innymi ludźmi i naturą. Dzięki jego energii dostrzegamy prawdziwe intencje innych osób, stajemy się empatyczni i doceniamy piękno w najmniejszych rzeczach lub zdarzeniach. Łatwiej podejmujemy decyzje, gdyż wiemy i czujemy, co jest dla nas najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji. Nasza pozytywna postawa wobec otoczenia zostaje odwzajemniona - dobra energia wraca do nas zwielokrotniona przyciągając pozytywnych ludzi i dobre zdarzenia.


Nr przedmiotu : 2351158
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

koliber w różowym gaju

JanArt

189,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu