Boho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezentBoho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezent
naszyjniki - wisiory-Boho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezent
Opis
Nieco zwariowany w swej formie, niezmiernie modny naszyjnik-wisior utrzymany w bardzo ostatnimi czasy modnym, popularnym i lubianym stylu BOHO.
Zawsze modna złoto-srebrna tonacja tego wisiora przyciąga uwagę unikatową kompozycją różnych różności, tym razem zawieszona na starym kluczyku.
Zadziwiająco świetny efekt. Niby nic a jednak coś fantastycznego :)
Kapitalnie wygląda zarówno na białym jak i na czarnym tle :)
Do kompletu można nabyć bransoletkę w podobnej stylizacji :) Wystawiona osobno.
Copyright by Lidia Becela

Słów kilka o wspaniałym stylu BOHO (dane z netu): "Surferowski luz... Hippisowskie barwy... Nietuzinkowość bohemy. Czy cokolwiek może łączyć te trzy zdawałoby się kompletnie różne elementy? Otóż tak. Mówi się o nim boho. Jest stylem w modzie, który podbił serca osób niekonwencjonalnych, wolnych, otwartych na modę, nieograniczonych dress-codem.
Nazwa boho pochodzi od bohemy - środowiska cyganerii artystycznej, którego członkowie bawią się i tworzą oraz okazują swoją pogardę dla wszelkich konwenansów i układów. Samo słowo "bohema" jest pochodzenia francuskiego i oznacza dokładnie "cyganerię".
♥ MADE with LOVE ♥


Nr przedmiotu : 2575617
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Boho chic. Wisiorek na kluczyku. Uroczy prezent

Galeria Limart Lidia Becela

104,00 PLN 149,00 PLN

-30%

promocja wygaśnie za 6 dni, 2 godzin
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu