AEGISHJALMUR wisior mocyAEGISHJALMUR wisior mocy
naszyjniki - wisiory-AEGISHJALMUR wisior mocy
Opis
Autorski medalion na bazie w odcieniu starego srebra ze szklanym kaboszonem, ozdobionym motywem AEGISHJALMUR, nazywanym Tarczą Algizową z Kwiatem Życia w tle. Wspomaga ochronę przy wymianie energetycznej i w komunikacji. Korzystnie wpływa na swobodę komunikowania się bez lęków - szczerą, łagodną i asertywną. Wspiera zrozumienie, akceptację, tolerancję i dyplomację.

Tarcza Algizowa to starożytny potężny symbol ochronny odbijający negatywne wpływy fizyczne i duchowe. Uważany za jeden z najsilniejszych znaków ochronnych. Chętnie wybierany przez osoby zawodowo pracujące z energią. Geometryczny symbol równowagi yin yang doskonale balansuje energie fizyczne i duchowe.
Produkt wykonany ręcznie, nie odporny na wodę.

Kwiat życia to jeden z podstawowych wzorów świętej geometrii. Ma działanie uzdrawiające i harmonizujące żywe komórki. Mówi się o tym wzorze, że zawiera proporcje każdego aspektu i formy życia, a więc jest obrazem doskonałym. Doskonała energia kojąca serce i wspierająca harmonizację czakry korony, równoważy aspekt obdarzania siebie czułością, zrozumieniem i łagodnością. Przypomina, aby patrzeć na siebie obiektywnie, oczyma Stwórcy pełnymi bezwarunkowej miłości i całkowitej akceptacji.

Ozdobiony kwarcem różowym, turkusami i koralikami z czeskiego szkła. Doskonała energia wspierająca czakrę serca i gardła, wspomagając równowagę duchowości i fizyczności.

Rodzaj produktu: wisiorek + wstążka (ok 90cm.)
Wymiary kaboszona: ok. 3,0 x 3,0 cm

Wszelkie kopiowani

Nr przedmiotu : 1978218
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

AEGISHJALMUR wisior mocy

KEIT

215,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu