Naszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złotaNaszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złota
naszyjniki - minimalistyczne-Naszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złota
Opis
Naszyjnik z żywicy z węglikiem krzemu i płatkami złota tworzącymi łącznik pomiędzy minerałem i zabarwioną częścią żywicy.

Łańcuszek tworzą maleńkie fasetowane kuleczki (1,2 mm) ze srebra próby 925. Długość łańcuszka wynosi ok. 50 cm. Na życzenie możemy zmienić długość łańcuszka, prosimy o kontakt.

Węglik krzemu to niezwykły minerał. Jego krystaliczna struktura jest pełna załamań i krzywizn. Światło tańczy po jego powierzchni, przeskakując szybko z jednej krawędzi na drugą.

Ścianki wisiorka zostały zeszlifowane pod różnymi kątami, aby nadać naszyjnikowi ten sam surowy i geometryczny charakter.

Wymiary wisiorka na zdjęciu: 1 x 2,8 cm. Każdy minerał jest inny, każdy jest unikatowy dlatego wielkość i proporcje wysyłanego naszyjnika mogą się nieznacznie różnić.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku, mamy pierścionki do kompletu

Nr przedmiotu : 2570928
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naszyjnik z węglikiem krzemu i płatkami złota

Scradeus

230,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu