Bursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykłyBursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykły
naszyjniki - minimalistyczne-Bursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykły
Opis
Bardzo efektowny, okazały (ok. 6 cm) i na pewno niezwykły, bo jedyny taki, wisior z prawdziwego surowego mlecznego bursztynu bałtyckiego i czerwonego korala w ręcznie wykutej w miedzi i pocynowanej okrąglej ramce, dzięki temu niezmiernie efektowny. Zawieszony na ciemnym łańcuchu, całość o długości ok. 70 cm
Oryginalny, elegancki i ekskluzywny, przeznaczony dla osoby ceniącej sobie oryginalność i prawdziwy HANDMADE! Efekt znakomity i bezwzględnie unikatowy. Dla osoby kochającej prawdziwy bursztyn ręczną robotę :).
Autorsko i ekologicznie oprawiony w technologii Tiffany (stop metali wolny od ołowiu i niklu! z dodatkiem srebra).
Ogromnie atrakcyjny, widoczny i zawsze modny.
***© copyright by Lidia Becela. Wzór własny strzeżony prawem autorskim.
♥ MADE with LOVE ♥


Nr przedmiotu : 2676944
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Bursztyn i koral w okręgu. Prezent niezwykły

Galeria Limart Lidia Becela

299,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu